...
Firma Profili

YARIŞOĞLU PASTANELERİ TARİHÇESİ

Pastanelerimiz, Yarışoğlu adı altında 1975 yılında Sivas Merkez Paşa Camii altında 19m2 lik bir mekanda faaliyetlerine başlamıştır. Firmamız o dönemlerde 1 garson ve 2 usta ile imalatlarına devam etmekte iken, bu günlere bakıldığında ise Sivas ilinin en işlek yerlerinden olan Paşa Camii altında bir, İstasyon Caddesi'nde ise iki şubesi mevcuttur. Ayrıca Ata Sanayi mevkiinde 1500 m2 lik bir alanda imalat hanesi ile tüm Sivas halkının hizmetindedir. Yarışoğlu Pastanesi, baklava ve dondurma imalatları üzerine halkımızın vazgeçemediği enfes tatları sunmakta oldukça profesyonel ve azimlidir. Bu azmimizi siz değerli Sivas halkının desteklerine ve memnuniyetine borçluyuz. Sizler için imal ettiğim tüm ürünlerimizde kullanılan malzemeler Gazi Antep ilinden birinci sınıf olarak getirtilmektedir. Getirtmiş olduğumuz bu malzemeler yine Gazi Antepli usta ellerde, yılların verdiği tecrübe ve büyük titizlikle buluşarak siz değerli Sivas halkının beğenisine sunulur. Güzel Sivas'ımızda hakiki Maraş dondurmasının tadına bizimle varmaya bekliyoruz. Bunların yanı sıra imalatlarımız arasında vazgeçilmez sütlü mamuller ve yaş pastalar da sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Bunların yanı sıra sizleri sabahın erken saatlerinden itibaren, günün yorucu temposuna daha zinde başlamanız amacı ile sıcak poğaça çeşitlerimizle, her an sıcak ürün servisi imkanı sunan ve tüm şubelerimizde bulunan fırınlarımız mevcuttur. Bu sayede günün hangi saatinde olursa olsun sıcacık poğaçalar, simitler, pastalar ve bir birinden lezzetli ürünlerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Yarışoğlu Pastaneleri 30 yılı aşkın süredeki ticari faaliyetlerinde kaliteden ödün vermeden yeniliklere daima açık olmuş ve ilimiz Sivas'ta bir marka olmayı başarmıştır. Sizlerden aldığımız güç ile, Yarışoğlu Pastaneleri aynı özen, kalite ve titizlikle siz değerli Sivas halkının hizmetinde olmaya devam edecektir.